Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dziwne dzwięki przy skręcaniu kół - Octavia III kombi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dziwne dzwięki przy skręcaniu kół - Octavia III kombi

    Może faktycznie zrobimy wspólny wyjazd na ściemnianie

  • #2
    dziwne dzwięki przy skręcaniu kół - Octavia III kombi

    tydzień temu zmieniłem koła na letnie i od tego momentu przy jechaniu na skręconych kołach do końca mam dziwne dźwięki jakby koła o coś szorowały delikatnie. Jak patrzyłem to nic nie widzę, żeby coś tam haczyło. Co to może być? samochód jest nowy , kupiony w styczniu tego roku.

    Komentarz


    • #3
      Ihmo zbyt niska temperatura nawierzchni dla opon letnich.
      MARCIN
      Mój szkodnik

      Komentarz


      • #4
        Re: dziwne dzwięki przy skręcaniu kół - Octavia III kombi

        Zamieszczone przez krzy.g
        tydzień temu zmieniłem koła na letnie i od tego momentu przy jechaniu na skręconych kołach do końca mam dziwne dźwięki jakby koła o coś szorowały delikatnie. Jak patrzyłem to nic nie widzę, żeby coś tam haczyło. Co to może być? samochód jest nowy , kupiony w styczniu tego roku.
        Felgi oryginalne? Jaki rozmiar opon? Spotkałem się już z osobami które na siłę podwyższają profil opony, a efektem jest "przelewanie" się opon po feldze.

        Komentarz


        • #5
          felgi oryginalne 16. Felgi i opony zakupione w serwisie.

          Komentarz


          • #6
            było już klepane na ten temat...mnie to też dopadło. bylem z tym w ASO, to "szorowanie", bynajmniej w moim przypadku, to nic innego, jak ocieranie się gumowych osłon na przednich przegubach. zostały one potraktowane jakimś sprayem...później problem wrócił...ale teraz już tego nie słyszę.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X